Odbiór Telewizji

Dodany 11 października 2022
3 komentarze

O zaletach i wadach obecnych telewizorów, dostępnych dla nas odbiornikach oraz o alternatywnych sposobach konsumpcji telewizyjnych treści, Michał Kasperczak rozmawia z Adrianem Wyką i Kamilem Żakiem.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Odbiór Telewizji

Ten podcast był pobierany 2468 razy

Komentarze

 • Miki pisze:

  Mam internet światłowodowy od Orange i potwierdzam – chodzi mi to fajnie. Miałem prędkość 300 Mbit/s a teraz mam 600. Zmieniłem Funboxa 3.0 na Funboxa 6 i ten nowy router robi różnicę. Mając jeszcze prędkość 300 Mbit/s na Wi-fi osiągałem maksymalnie 240 na downloadzie i ok.50 na uploadzie. Na Funboxie 6 na downloadzie było ok. 330 a na uploadzie ok. 120. Pomiary na tym samym laptopie. Przy prędkości 600 nie robiłem jeszcze pomiaró – na kablu pewnie będzie 600 ale na Wi-fi na tym laptopie raczej nie, bo komputer ma już 4 lata, więc jego karta sieciowa pewnie tyle nie obsłuży.w

 • Miki pisze:

  Wspominałeś Michale, że aplikację Canal+ Online całkiem przyjemnie się obsługuje, bo jest całkiem dobrze dostępna. Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić, bo strony Canal+ to jest dostępnościowa katastrofa. Z każdą modernizacją jest tylko gorzej. Po kim jak po kim ale po Canal+ trudno się spodziewać dostępności, bo pokazują jaki mają do tego stosunek. Chciałbym się więc mile rozczarować.

  • Mateusz pisze:

   Przez komputer istotnie działa to katastrofalnie, ale na Apple TV jest dobrze. Wygląda bardzo podobnie do wersji na iPhone/iPad, także przesiadka z urządzenia mobilnego w podróży na telewizor w domu jest kompletnie bezproblemowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych