Obowiązki i Role Społeczne Osób Niepełnosprawnych

Dodany 2 marca 2016
2 komentarze

O powinnościach i pozytywnym uczestnictwie niepełnosprawnych w życiu społecznym rozmawiają Magdalena Rutkowska i Damian Przybyła.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Witam bardzo przydatna audycja, często jest tak, że na rzekamy, że nam nie dobrze, a tak naprawdę mamy w sobie dużo potencjału, którego niekiedy nie wykorzystujemy do końca w całości, ale musimy sobie niekiedy sami ułatwiać życie, aby było lepiej. Niekiedy od nas samych dużo zależy jak nas spotrzegają ludzie w społeczeństwie. Pozdrawiam.

  • Bardzo mi się podobało i zgadzam się ze wszystkim. Czasem tylko nachodzi mnie refleksja, że warunki środowiskowe są dla wielu ludzi niesprawiedliwe. Zaborcza matka, nieprzyjazne środowisko wiejskie, otoczenie demotywujące do aktywności i z osoby ucieka potencjał. A jak się te potencjały zsumuje, to tak okropnie szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych