Nokia E66

Dodany 5 marca 2009
1 komentarz

Paweł Pluszczyk przedstawia ten model telefonu komórkowe

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nokia E66

Ten podcast był pobierany 4329 razy

Komentarze

  • ZXZ pisze:

    Uśmiechnąłem się kiedy w podcaście powiedziałeś iż ktoś z was będzie tego słuchał być może w roku 2012 ja teraz posłuchałem i pozwolisz, że troch ę się odniosę w kilku kwestiach. Od czerwca 2010 używam E66 faktycznie główną wadą jest bateria, wspieram się mspeakiem, jednak czasami telefon ładuję 2 razy na dobę. Talks kąsumuje baterię jeszcze bardziej, nie mniej mój telefon ustawiłem w trybie gsm i oszczędność jest znaczna. Nie mam w pobliżu internetu besprzewodowego, przeglądam strony przez gprs lub edge z wyboru nie używam 3g. Szkoda, że nie omówiłeś podpinania konta e-mail, w przypadku kreatora talks ów kreator ignoruje, nie wiem jak jest w wersji 5.23 podobno to zaczęło działać poprawnie. Nie sprawdzałem. Paweł, bardzo dobry podcastz Piotrkiem robicie audycje najlepiej. Mam prośbę byś może kiedyś omówił antyvirusy na telefony, na chwilę obecną jestem po teście nortona mobile security i f-secure, ten drugi przez talks jest całkowicie ignorowany natomiast mspeak go obsługuje. jednak kaspersky mobile działa mi najlepiej. Wracając do omawianej Noki w narzędziach jest manager urządzeń, u mnie pojawia się komunikat nie określono profilu serwera. Faktycznie aktualizacja oprogramowania z telefonu jest niemożliwa. Po zakupie aparatu w salonie play zaniosłem telefon do serwisu by rozbrandowano oprogramowanie, faktycznie za pomocą nokia software updater wczoraj zaktualizowałem soft do wersji 5001.23 jeśli numerki dobrze pamiętam. Bardzo dobrze w telefonie pracuje gps z ovimapą i przewodnikiem dla pieszych po angielsku ułatwia poruszanie się po mojej z małej literki białostockiej wiosce. Jeszcze raz dzięki i wielki szacun za wyczerpujący materiał, jeszcze jedno nauczyłem się właśnie dzięki twojemu opisowi wyjmować i instalować kartę sim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych