Nokia E6

Dodany 20 października 2011
2 komentarze

Oto kolejny model telefonu, który trafił do naszej redakcji i zostanie opisany w jednym z odcinków Tyflopodcastu. Tym razem przy mikrofonie Piotr Witek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nokia E6

Ten podcast był pobierany 3767 razy

Komentarze

  • leszek pisze:

    Witam. Piotr świetnie opisuje właściwości telefonu i jego funkcje i tagrze obsługe telefonu przy pomocy sytezatorów.
    GRATULUJE.

  • Mistrzo Luki. pisze:

    Witam. Liczę na waszą pomoc w jednym takim małym przypadku. Posiadam Nokię e6 i program Mobile Speak w wersji 5.8. W ustawieniach ekranu dotykowego mam zaznaczony rysik. Problem pojawia się wtedy gdy chcę usłyszeć numer, który do mnie dzwoni. Jak naciskam prawy klawisz to odrzuca połączenie a w nokii e72 mówił numer osoby dzwoniącej. Jeśli dotykam prawego rogu ekranu dotykowego to nic się nie dzieje. Dzięki za odpowiedź pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych