Nokia Booklet 3G

Dodany 20 kwietnia 2010
3 komentarze

Piotr Witek przedstawia tego interesującego zarówno pod względem wykonania, jak i wyposażenia netbooka.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nokia Booklet 3G

Ten podcast był pobierany 2852 razy

Komentarze

 • Piotr Witek pisze:

  Oczywiście przejęzyczyłem się nagrywając podkast i źle podałem wymiary, szerokość i głębokość tego maleństwa. Poprawne dane to: 264×185×19 mm. I to o czym zapomniałem powiedzieć, czyli waga Bookleta: 1,25 kg już z 16-komorową baterią.

 • Rabbeat pisze:

  Fajny sprzęcik, tylko ta cena jak za porządnego laptopa trochę przeraża za netbook’a o takich sobie parametrach, ale prezentuje się rzeczywiście nieźle.

 • Piotr Witek pisze:

  Nikogo nie namawiając, odegram trochę rolę adwokata diabła. Trzeba przyjąć że cena tego malucha to koszt alternatywny na który składają się dodatkowo:
  1. Całkiem niezłe słuchawki kanałowe z mikrofonem, koszt powiedzmy od 60 do 150 pln.
  2. Oryginalna ładowarka do telefonu noki, od 20 pln.
  3. Modem komórkowy, gdyby chcieć dokupić do innego netbooka, od 150 pln.
  4. Dodatkowa bateria, gdyby chcieć osiągnąć na zwykłym netbooku osiągi tej z bookleta, od 250 pln.
  5. I parafrazując reklamę, wygląd – bezcenne.
  Wydaje mi się że jeśli za jakieś pół roku cena spadnie do 2000 pln to będzie całkiem atrakcyjna bo obecnie jest rzeczywiście odrobinę za wysoka nawet przy założeniu że to koszt alternatywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych