Niewidomi w Anglii

Dodany 18 marca 2022
1 komentarz

Edukacja, praca, świadczenia, rehabilitacja. Jak to wygląda w Anglii? O tym w rozmowie z Pawłem Masarczykiem opowiadają Anna Grudna i Kevin Wysocki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Niewidomi w Anglii

Ten podcast był pobierany 2321 razy

Komentarze

  • Snajper pisze:

    Witajcie, ja mieszkam w rejonie South Yorkshaier, niedaleko Doncaster. U mnie w koledżu jest biuro, które się nazywa SEND, czyli jak nic nie przekręciłam to Special Education needs Department, i oni tam się zajmują transkrypcją wszelkich materiałów pod względem potrzeb indywidualnych każdego ucznia.
    Co do rozbieżności nazewnictwa czy to high school, czy secondary, to w moim rejonie jest secondary school i po nim jest sixth form, a później college.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych