Netflix

Dodany 3 listopada 2016
10 komentarzy

Edwin Tarka opisuje możliwości tego serwisu, pozwalającego na oglądanie światowej sławy filmów i seriali. Kilka godzin po nagraniu audycji Netflix zyskał polski interface, zatem obecnie używa się go jeszcze prościej.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Netflix

Ten podcast był pobierany 5073 razy

Komentarze

 • koczi pisze:

  Witam fajna audycja,mogę polecić podobną stronę z filmami http://www.cda.pl

  • Zator pisze:

   No chyba jest to zupełnie inna strona. Podobna to ona nie jest w ogóle. Ale.

   • koczi pisze:

    dlaczego nie podobna,też można pooglądać fajne filmy niektóre za fre można wykupić pakiet premium lub na dwa tygodnie oglądać za darmo filmy premium a potem bez niczego zrezygnować o takie podobieństwo mi chodzi

 • m-a-t pisze:

  Ale cda jest serwisem pirackim, tam samemu się filmy wstawia. Tak samo, jakbyś napisał, że kinoman.tv to jest to samo co netflix. Niestety, ludzie mają zamazany obraz tego co legalne i tego co nie.

  • Zator pisze:

   O to to, mat. Właśnie to jest klu sprawy.

  • koczi pisze:

   i po co panowie te nerwy napisałem powyżej jakie widzę podobieństwo cda i i tyle a co do piractwa na cda też można wykupić pakiet za 36 zł to chyba nie do końca piractwo jak się płaci a tak poza-tym nie mówcie że nigdy nie pobraliście z netu jakiegoś pirata 🙂

 • piotrek pisze:

  pobranie na 24 godz. do osobistego użytku jest legalne:D

 • m-a-t pisze:

  Płacenie za pirackie treści nie jest piractwem? To w sumie kupno kradzionego samochodu też nie jest przecież kradzieżą, bo zapłaciliśmy. A to że właściwy właściciel nie ma samochodu, bo ktoś mu go ukradł to już się nie liczy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych