Native Instruments Kontakt

Dodany 8 sierpnia 2021
4 komentarze

Tomasz Bilecki omawia dostępność i możliwości tego samplera.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Native Instruments Kontakt

Ten podcast był pobierany 2330 razy

Komentarze

 • GRZEGORZ PRYMAK pisze:

  DZIEŃDOBRY PAŃSTWU! W audycji było, że opisywany SAMPLER nie jest w pełni dostępny dla osób niewidomych. Ja mam pytanie czemu? Czy będzie z następnych audycji można się tego dowiedzieć?

 • GRZEGORZ PRYMAK pisze:

  Czy kiedyś będzie można się dowiedzieć o wtyczkach do ELEKTROSEKSU? Wiem, że są, i że trzeba do nich widzieć. Czy są one drogie? Czy kiedyś będzie audycja o CUBASE? POZDRAWIAM.

 • Tomecki pisze:

  Ponieważ tak na prawdę jakoś dostępny jest tylko soft Komplete, a w zasadzie jeden jego element. Cała reszta softu od NI nie ma wdrożonej dostępności, a to, co się da zrobić wynika wyłącznie z dostępności Komplete.

 • Tomecki pisze:

  Co do cubase to audycja będzie, gdy ten program stanie się dostępny i znajdzie się ktoś, kto podejmie się prezentacji. O ile wiem, nie jest on obecnie dostępny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych