MyWay

Dodany 20 lipca 2012
11 komentarzy

iPhone może nam się przydać również jako pomoc w nawigacji. Piotr Witek przedstawia możliwości aplikacji MyWay dla systemu iOS.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Tomasz pisze:

  Bardzo dobry podcast, dziękuję. Czy jest możliwość importu punktów z Loadstone?

 • Piotr Witek pisze:

  Witaj, bezpośrednio nie da się tego zrobić. Można pokombinować, myślałem kiedyś nad napisaniem prostego konwertera, ale w końcu jakoś ten pomysł zarzuciłem. Jak na razie, można tylko importować i eksportować punkty zapisane w plikach MyWay. A i pamiętaj, że jest to możliwe tylko w płatnej wersji.

 • Krystian pisze:

  A czy jest jakiś program do nawigacji działający na ipoda touch, bo tylko takie urządzenie posiadam, a z uwagi na to, że poruszam się samodzielnie i na długich często nieznanych trasach coś takiego bardzo by mi się przydało.

 • Piotr Witek pisze:

  Do nawigacji gps na iTouch potrzebujesz zewnętrznego odbiornika GPS na Bluetooth i wtedy każda aplikacja będzie działać. Tyle, że bez wsparcia jakie zapewnia połączenie z operatorem komórkowym.

 • Jacek Zadrożny pisze:

  Bardzo udana audycja. Zaraz po wysłuchaniu wyszedłem, żeby wypróbować. No i mam mały zonk: nie potrafię dodać pojedynczego punktu. Mogę zrobić trasę, ale musi się składać przynajmniej z dwóch punktów. Mam rację?

 • Piotr Witek pisze:

  Nie Jacku, trasa może równiesz składać się tylko z jednego punktu. Właśnie to sprawdziłem.

 • welka11 pisze:

  Witam mam pytanko dotyczące loadstone powiedz co zrobić aby loadstone wskazywał kierunek mojej trasy? mam po prostu problem z witam mam pytWitam mam pytanie w jaki sposób skonfigurować WiWitaWitam mam pytanie dotyczące loadstone powiedz w jaki sposób skonfigurować ten program aby wskazywał kierunek mojej trasy? mam problem z konfiguracwItam mam pytanie dotyczące loadstone Powiedz w jaki sposób prawidłowo skonfigurłowo prowadził po trasie a także wskazywał przystanki np. tramwaj autobus? Demonstrowałam niestety, pokazywał tylko jakość sygnału ale nie prowadził po wyszukanej trasie i nie wskazywał przystanków. Prubowałam wyszukiwać nazw ulic. proszę o poradę. pozdrawiam. owqaćWitam mam pytanie dotyczące lodadstone powiedzi w jaki sposóbw prawidłowo skaonfigurować ten rprogram aby pm ale nic z tegolko jakość sygnału. Niestety nie inforWitam mam ploadstone Mam problemo zrobić aby

 • welka11 pisze:

  Witam mam pytanie dotyczące loadstone w jaki sposób skonfigurować ten program aby on prowadził po znalezionej trasie. mam z tym problem proszę o poradę. i jeszcze jedno co zrobić aby on wskazywał przystanki w komunikacji miejskiej. On mi tylko wskazywał jakość sygnału. pozdrawiam.

 • welka11 pisze:

  witam poraz kolejny. Co należy zrobić w loadstonie aby po wpisaniu nazwy adresu w bazie została ona znaleziona też prubowałam ale niestety nieznalazł robiłam to w trybie eksploracji. aha jeszcze jedno mam odbiornik wewnętrzny w nokii n.82. pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  wiwitam serdecznie. mam pytanie czy pojawią się na stronie nowe podcasty pozdrawiam

 • m-a-t pisze:

  Wydaje mi się, ze jest błąd w opisie. Ja kieruje telefon włącznikiem do punktu. Sprawdziłem w kompasie na podstawie strony świata za oknem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych