Mówiący Bankomat PKO BP

Dodany 20 października 2014
3 komentarze

Sposób działania dostępnego dla niewidomych bankomatu oferowanego przez PKO BP prezentuje Paweł Pluszczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Mówiący Bankomat PKO BP

Ten podcast był pobierany 3831 razy

Komentarze

 • kanar pisze:

  Z początku obsługa bankomatu jest dość irytująca, głos Ewy mówi zbyt wolno, ale później można się przyzwyczaić, lepsze takie udźwiękowienie niż żadne. Moim zdaniem lepiej byłoby popracować nad bardziej logicznym układem funkcji na klawiaturze np. „aby wydrukować potwierdzenie wybierz 1, jeśli nie chcesz potwierdzenia wybierz 2”, opcje 8 i 1 w tym wypadku są dość nielogiczne.

 • guliwer pisze:

  Hej Paweł. Przy opisie co zrobić jeśli chce się wypłacić inną kwote bankomat dość dziwnie to tłumaczy i może dlatego przy opisie pomyliłeś się. Żeby potwierdzić kwote trzeba nacisnąć kółko i tylko to. Nie trzeba naciskać żadnego klawisza mniejszości który służy do poprawy wprowadzonej kwoty.

 • jacek-szymon pisze:

  Witam, dopowiem…dla posiadaczy kart pko bp ilość funkcji nie wzrasta, choć dla widzących jest bogatszy zestaw np. sprawdzenie salda.
  Aby nie wkurzać się na wolną gadkę wystarczy wsunąć kartę a następnie wcisnąć jeden, potem wklepać pin i potwierdzić kółko a potem dla wypłaty jedynkę i czwórkę dla innej kwoty i wpisać ją bez słuchania chaotycznego rozłożenia kwot a potwierdzenie to jak kto woli i potrzebuje.
  Jeszcze chciałbym przestrzec że niekiedy bankomat pokazuje reklamę i ma miejsce dziwna sytuacja …wciskamy jedynkę dla wypłaty a bankomat na to transakcja anulowana i wyrzuca kartę.
  pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych