Moje Podróże w Ciemno

Dodany 26 lipca 2016
4 komentarze

„Moje podróże w ciemno” to tytuł najnowszej książki Hanny Pasterny. O książce, oraz o samym podróżowaniu z autorką rozmawia Alicja Witek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Moje Podróże w Ciemno

Ten podcast był pobierany 4901 razy

Komentarze

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam serdecznie:
  Moim zdaniem fajnie byłoby gdyby ta książka „Moje podróże w ciemno” była w wersji audio, ponieważ nie wszyscy mają dość środków finansowych żeby ją zakupić.

 • O. pisze:

  Ciekawa audycja, ale jak na moje oko trochę za dłuuuuuuga 😉

 • Simi pisze:

  Fajna audycja tylko o wiele za długa.

 • Justyna pisze:

  Ciekawa audycja. Alu, zapraszasz ciekawych ludzi i rozmawiasz o ciekawych sprawach, tylko, proszę, powstrzymaj trochę swoje gadulstwo. Zadajesz gościom pytania i natychmiast sama podpowiadasz im odpowiedzi. Daj się wypowiedzieć gościom. Nie sugeruj odpowiedzi. Bo w ten sposób audycja jest o wiele za długa i po prostu nudna. Gdy powstrzymasz gadulstwo i dasz się wypowiedzieć gościom, twoje audycje będą wtedy ciekawe. A tak są zwyczajnie rozwlekłe i męczące. Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych