Mobilne rozkłady MPK

Dodany 22 grudnia 2009
2 komentarze

O programach, dzięki którym niewidomy, podróżujący autobusami może ułatwić sobie życie, opowiada Piotr Witek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Mobilne rozkłady MPK

Ten podcast był pobierany 3888 razy

Komentarze

  • zator pisze:

    Hej witam serdecznie. Od kwietnia używam mobilnego roskładu jazdy z mspeakiem. Na początku był to gingerblu. Jako że jestem z Białegostoku. Tu w nawiązaniu do twoich słów gingerblu można także pobrać z http://www.komunikacja.bialystok.pl Nie podoba się mi w ginger brak możliwości sprawdzaniaa aktualizacji. Zmnieniłem w czerwcu na mmpk i do dziś mam mobilne mpk w telefonie. Z mspeakiem jest bardzo czytelne i nie ma żadnego kłopotu z nawigacją po programie. Tak jak ty zachęcam do porównania obu aplikacji. życzę wesołych świąt dla ciebie Piotrek i wszystkich którzy ten komentarz przeczytają. Tomek Zatorski

  • Andrzej S. pisze:

    Dzięki. Jak każdy podcast Dundra bardzo konkretny. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych