Mobile Accessibility

Dodany 8 czerwca 2012
2 komentarze

Rafał Kiwak prezentuje ten zestaw udźwiękowionych aplikacji dla systemu Android.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Mobile Accessibility

Ten podcast był pobierany 3441 razy

Komentarze

  • minimal2 pisze:

    Można zmienić zakres wyświetlania kontaktów. Wystarczy w widoku kontaktów wybrać przycisk menu->filtruj (albo coś podobnego; w androidzie 4.0.3 jest to menu->kontakty do wyświetlenia)

  • Mariusz pisze:

    Mnie tylko zastanawia czy gdy zainstalujemy jakiś program, który sobie pobierzemy czy on jest dostępny dla nas? Z tego co narazie nam Rafał przedstawił coraz bardziej mnie to przekonuję. Tylko tyle, że ja lubie sobie zainstalować nmustwo dodatkowych programów i chciał bym, żeby to też w miarę było dla nas dostępne, bo jeżeli nie jest to pozostanę jeszcze na symbianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych