Mbraille w Systemie Android

Dodany 25 lutego 2015
1 komentarz

Powracamy do prezentowanej już wcześniej aplikacji, umożliwiającej wpisywanie tekstu za pomocą brajlowskich znaków. Tym razem Rafał Kiwak opisuje możliwości tego programu w wersji dla systemu Android.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • kanar pisze:

    Polecam, korzystam zarówno w zaciszu domowym jak i w środkach transportu. Pisanie np. sms’ów jest łatwiejsze mimo trudności z zamknięciem talkback. Warto nadmienić, że tekst pisany brajlem jest widoczny na ekranie, tak więc ktoś może go podejrzeć.
    Mam jedno pytanie: czy opłacanie miesięcznego abonamentu to jakby rozłożenie całej płatności na raty, czy jeśli po kilku miesiącach zrezygnuję z opłaty miesięcznej koniecznym jest wydanie całej kwoty, by mieć pełną wersję?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych