Macrium Reflect

Dodany 18 czerwca 2019
6 komentarzy

Arkadiusz Świętnicki prezentuje możliwości tej aplikacji do wykonywania kopii zapasowych.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Macrium Reflect

Ten podcast był pobierany 3261 razy

Komentarze

 • stefan pisze:

  Przesłuchałem i mam taką drobną uwagę na przyszłość, bo ciężko się tego słuchało, a to z powodu głośnego syntezatora, który przykrywał Nuna i gdyby tak można to było bardziej zbalansować, to pewnie nie tylko mnie byłoby użyteczniej.
  Pozdrawiam.

  • adelcia pisze:

   no .. szcerze mowiac, ja sie az zddziwilam ze michal nie zauwazil ze to dosic spora roznica. albo moze i zauwazil, tlyko nic sie z tym nieda zrobic? niewiem.

 • Michał Dziwisz pisze:

  No w tym rzecz, że ja w odsłuchu i jedno i drugie miałem dość wyraźnie. Tu problemem była nawet nie tyle głośność syntezy, co Arek nakładający głos na tę syntezę. To była audycja robiona przez 2 teamtalki,, więc też nie dało się zbytnio kontrolować opóźnień. Spokojnie, w przyszłości dopracujemy. 🙂

 • Rafał i Milena pisze:

  Witam:
  Czy w związku z zaistniałą sytuacją nie można by było zrobić tej audycji na temat tego programu jeszcze raz, ponieważ mimo szczerych chęci nie da się z tej audycji nic wynieść?

 • Mateusz Bobruś pisze:

  Hej Arku.
  Podcast bardzo ciekawy, jak zresztą wszystkie twoje dotychczasowe. Bardzo imponuje mi twoja wiedza informatyczna i to, że zawsze poznajesz coś nowego.
  Mam jednak pytanie odnośnie wersji programu. Czy wersja, którą prezentowałeś, to 7.2?
  A co do sposobu licencjonowania, to jest już trochę inaczej, niż mówiłeś. Teraz się zmieniło, bo owszem, jest wersja free, ale oprócz wersji free jest też wersja home, workstation, server i workstation+server.
  Pozdrawiam cię serdecznie i życzę więcej ciekawych odcinków z twoim udziałem.

 • Nuno pisze:

  Tak, korzystałem z najnowszej na tamtą chwilę wersję (7.2.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych