Jaws i Microsoft Word

Dodany 3 grudnia 2009
4 komentarze

Janusz Rutkiewicz prezentuje najważniejsze skróty programu Jaws, które są wykorzystywane w tym popularnym edytorze tekstu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Jaws i Microsoft Word

Ten podcast był pobierany 5980 razy

Komentarze

 • sebao455 pisze:

  A czemu o window-eyes nikt nic nic nie robi? Płaci wam altix coś za to że tak jawsa wywyszszacie?

 • midzi pisze:

  Window-Eyes będzie, Hal również. Te materiały są obecnie w przygotowaniu, a wszystko jest kwestią tego, że po prostu na Jawsie zna się najwięcej osób z redakcji.

 • Janusz Rutkiewicz pisze:

  W nawiązaniu do uszczypliwego komentaża, nikt z firm, których produkty są tu prezentowane nie płaci złamanego grosza bo nie o promowanie danego produktu przecież chodzi. Widać, że jest to materiał szkoleniowy i tak jak Midzi pisze, WE też będzie bo już jest przygotowywany przez jednego z kolegów mającego ten program na dysku.

 • Rabbeat pisze:

  Swoją drogą, chyba jednak Jaws daje wieksze możliwości – więcej programów ma skrypty do niego i ogólnie na świecie to właśnie Jaws króluje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych