Huawei E5186

Dodany 12 marca 2017
1 komentarz

Robert Łabędzki prezentuje kolejny router, tym razem obsługujący technologię LTE Advanced.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Huawei E5186

Ten podcast był pobierany 3738 razy

Komentarze

  • m-a-t pisze:

    Te testy są nie miarodajne, przypuszczam że karta Plusa w ogóle nie połączyła się z technologią Advanced, miałem okazję kiedyś pobawić się chwilę tą technologią i prędkości oscylowały w okolicach 200 Mb/s. Poza tym, pokojowy anteny do LT nie są zbyt dobre, najprościej mówiąc nie oferują dobrej jakości połączenia. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych