HP G6

Dodany 15 września 2013
5 komentarzy

Michał Dziwisz opisuje wygląd, oraz swoje wrażenia z użytkowania tego budżetowego laptopa firmy HP.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: HP G6

Ten podcast był pobierany 3582 razy

Komentarze

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam serdecznie:
  Mam pytanie:
  Czy do laptopa trzeba wgrywać osobno sterownik żeby działał mikrofon w nim wbudowany?
  Posiadam laptopa firmy del i system operacyjny winodws xp Home Edition.
  Pozdrawiam.

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam serdecznie:
  Mam pytanie:
  Czy tę obcję o której pan wspominał w podcascie na temat laptopa firmy g6 dotyczącą klawisza funkcyjnego należy wyłączyć w biosie podczas instalacji systemu?
  Czy można ją wyłączyć również po jego instalacji?
  Pozdrawiam.

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam serdecznie:
  Mam pytanie: chodzi tym razem o mikrofon zewnętrzny który mam w słuchawkach. W momencie kiedy podłącze słuchawki x mikrofonem i próbuje wykonać rozmowę testową na skórę to nie słyszę w ogóle swojego głosu tylko sam rytm. To samo dzieje się w przypadku mikrofonu wewnętrznego. Jaka może być przyczyna nie działania tych mikrofonów? Jak można ten problem rozwiązać? Dodam jeszcze że w menedżerze urządzeń nie widać sterownika realtek a z tego co wiem to powinien on być. Natomiast jeśli wejdę w głośność dam obcje właściwości to nie ma takiej zakład jak mikrofon czy realtek bo nie wiem dokładnie co powinno tam się znaleść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych