Audycja Kulinarna – Gulasz Po Meksykańsku

Dodany 7 września 2014
7 komentarzy

Wracamy do prezentacji audycji kulinarnych. Tym razem, przepis na pikantny gulasz prezentują daria Barszczyk i Tomasz Tworek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • adelcia pisze:

  taktaaaaaaaaak, narescie podcast kuchenny, jak dlamnie moga byc nastepne. Podobalo mi sie jak prowadzaci pokazujaci nam te recepte byli ladnie zgrani.

 • Swamplower pisze:

  brawo lirin ever tez niezle.ale ciebie w kuchni sie nie spodziewalem lirin. Wez nagraj ryzowe pileczki z bk d

 • Mati pisze:

  Musi być ostrowaty jak to w Meksykańskim stylu, dzięki za przydatny podcast.

 • Barszczyk pisze:

  Był naprrrawdę ostry, co nie przeszkadzało mojemu kompanowi go zjeść w większości. Ale to wszystko zależy od WAS!!! 🙂 Próbujcie i dawajcie znać jak tam wam powychodziły te cuda kulinarne.

 • Mati pisze:

  No ja przeważnie ostro się odżywiam dzięki temu nie choruję a jeżeli choruję to raz na rok, albo i rzadziej.

 • Fledermaus pisze:

  Słuchałam tej audycji z nadzieją, że nauczę się robić własny sos do g ulażu, a wy z tym Knorem na łatwiznę poszliście. Hehe! Olej kokosowy muszę wypróbować. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych