GData Antivirus 2012

Dodany 8 grudnia 2011
1 komentarz

Oprogramowanie antywirusowe to ten rodzaj programów, jakie powinny gościć na komputerze każdego użytkownika, troszczącego się o stabilność swojego systemu oraz o bezpieczeństwo składowanych w nim danych. Kolejny, dostępny dla użytkowników czytników ekranu program opisuje Robert Łabędzki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: GData Antivirus 2012

Ten podcast był pobierany 3209 razy

Komentarze

  • Syntezator. pisze:

    Witam. Program pobrałem. Mam komputer dwu rdzeniowy. Uruchomione mam dwa skanery. Program nie obciąża komputera w jakimś większym stopniu. Oczywiście programy uruchamiają się nieco wolniej co jest zrozumiałe, ale spokojnie można sobie te dwa skanerki zostawić. Przy skanowaniu jednak radzę nie używać komputera, bo jednak program potrzebuje trochę więcej nie tyle pamięci, lecz procesora. Jeśli chodzi o ustawienia to oprócz wyłączenia jednego skanera to do wszystkich się zastosowałem. Na razie skanuję dysk systemowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Z tego co czytałem w internecie to ten antywirus jest jednym z lepszych. Napiszcie tu co o nim także sądzicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych