Formularze Google

Dodany 22 listopada 2017
1 komentarz

Milena Wiśniewska prezentuje narzędzie, które może być pomocne w przygotowywaniu różnego rodzaju ankiet i testów.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Formularze Google

Ten podcast był pobierany 4677 razy

Komentarze

  • Piotr z K. pisze:

    Podcast zrobiony w sposób zrozumiały, konkretny, przystępny i bez zbędnych yyy, eee, mmm, Rewelacja! Brakuje mi tylko jednej rzeczy: pytań tzw. złożonych:
    Jeśli chcę zrobić pytanie pod tytułem „czy podoba Ci się ten tyflopodcast?” i dać odpowiedź: „tak”, „Nie wiem” i nie i do tego pytania dodać możliwość dopisania dlaczego mi się nie podoba.
    Mam też pytanie: Jak stworzyć ankietę, w której w zależności jakich odpowiedzi udzielimy tam nas przeniesie po kliknięciu przycisku „dalej”? Na przykład: Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem? I odpowiedzi tak i nie. Jeśli zaznaczę, że nie zapoznałem się, to po kliknięciu w przycisk dalej zostaję przeniesiony do końca ankiety, albo do kompletnie innej strony niż wtedy, gdy kliknąłbym tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych