Foobar 2000

Dodany 30 listopada 2010
2 komentarze

Foobar 2000 to odtwarzacz plików audio o sporych możliwościach. Rafał Kiwak przedstawia niektóre z istotnych funkcji tego programu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Foobar 2000

Ten podcast był pobierany 4813 razy

Komentarze

  • adelcia pisze:

    hejka witajcie a ja mam cos takiego:
    jestem sobie w preferences potem z nich alt tab vychodze poniewas np cos innego robie a jak tam vracam to sie okazuje ze juz w preferences niejestem
    i musze tam znowu recznie wchodzic. wie ktos w czym problem i czy to sie da jakos obejsc?

  • DJ Graco pisze:

    Heja, korzystam z foobara od niedawna i powiem, że to całkiem spoko program po odpowiednim ustawieniu. Jedyna jego wada to taka, że nie możemy sobie przyporządkować skrótów np sama lewa strzałka bez niczego do przewijania, bo koliduje to z interfaceem użytkownika i jak chcemy się poruszać po pasku menu to nam przewija miast chodzić po file edit itd. Więc musiałem to sobie z ctrlem zrobić. Po drugie to nie prawda, że Winamp robi przeskoki podczas odtwarzania połączonych kawałków sam słuchałem zgrywanych płyt np z setów djskich i Winamp nie robi przeskoków pod warunkiem, że ustawimy odpowiedni bufor wstępny. Ja nie jestem jakimś fanatykiem ani Winampa ani Foobara i jedno ma swoje zalety i drugie, dlatego używam obu programów na raz chociaż Winamp przeszedł ze mną bardzo długo i mam mega sentyment do niego, bo używam go praktycznie od początku mojej kariery z komputerami czyli od ok 2011 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych