Elektroniczne Księgarnie

Dodany 13 lutego 2014
1 komentarz

Na temat możliwości różnych internetowych sklepów z elektronicznymi książkami oraz o wygodzie zakupów w takich miejscach Alicja Witek rozmawia z Pawłem Pluszczykiem.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Michał pisze:

  W kwestii sklepu merlin.pl:
  Dostępność serwisu jest słaba. Po zeszłorocznych przeróbkach jest tylko gorzej. Nie wiem, czy ostatnio coś nie uległo zmianie, ale miałbym nieco uwag. Nie mniej, przy odpowiedniej dozie czasu i cierpliwości zakupy jeszcze ciągle udaje się zrobić z czytnikiem ekranu w dość przejrzysty, choć mało ergonomiczny sposób.
  W serwisie dostępne są takie ciekawe funkcjonalności jak: Nowości z kręgu zainteresowań (to nie jest to samo, co Newsletter), czy Listy życzeń.
  Ceny są różne. Czasem ulegają zmianie. Obniżek stałych lub tymczasowych również nie brakuje.
  Mnie osobiście zawsze bardziej odstrasza brak dobrej dostępności serwisu niż cena produktu. Gdy zakupy zaczynają zajmować zbyt wiele czasu lub nie mam przejrzystości wykonywanej transakcji, to nie jest przyjemne doznanie.
  Myślę, że na pewno przy robieniu zakupów i poszukiwaniu produktu warto zaglądać i sprawdzać, czy właśnie tym razem nie opłaca się skorzystać z Merlina.
  Są aspekty, w których mogłoby być lepiej, ale generalnie od siebie polecam. W każdym razie, gdy robię zakupy, to do Merlina zaglądam również, co nie przeszkadza, że tam nie kupuję, jeśli oferta nie jest konkurencyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych