Elektroniczna Prasa

Dodany 3 października 2015
1 komentarz

Na temat dostępnej na polskim rynku e-prasy w rozmowie z Alicją Witek opowiada Michał Kasperczak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Elektroniczna Prasa

Ten podcast był pobierany 3362 razy

Komentarze

  • wredny pisze:

    Gazeta prawna oraz puls biznesu są również dostępne w kiosku stoważyszenia de facto .
    natomiast absolutnie skandaliczna jest postawa innego nie wymienionego w podcaście dystrybutora prasy elektronicznej embuk który w ogóle nie bierze pod uwagę istnienia niewidomych i słabowidzących czytelników zakupione treści nie są dostępne dla czytnika ekranu ani dla żadnego programu czytającego i to zarówno w systemie Windows jak i ANDROID na moje pytanie o dostępność dla osób niewidomych i słabowidzących odpowiedziano że NIE PRZEWIDUJE SIĘ W PROWADZENIA TEGO RODZAJU UDOGODNIEŃ! SKANDAL!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych