Edycja Tekstu w Systemie iOS, Stan Na Rok 2022

Dodany 6 października 2022
5 komentarzy

O pracy z tekstem na mobilnych urządzeniach Apple opowiada Maciej Walczak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Monika pisze:

  Dziękuję bardzo panu Maciejowi za piękną a tym samym bardzo ciekawą audycję, dzięki której mogłam dowiedzieć się nowych rzeczy na temat edycji tekstu na Iphone. Pozdrawiam i oczekuję na dalsze

  • Maciek pisze:

   Witam serdecznie!

   Ogromne dzięki za słowa uznania.

   Tak, będą kolejne. W kolejce do publikacji czeka ten o aplikacji Poczta a w niedalekiej przyszłości, z mojej strony ruszy produkcja dalszych. Także będzie na co czekać.

   Pozdrawiam promiennie.

   • Monika pisze:

    Kilka dni temu zaznaczyłam sobie właśnie ten wybór tekstu, bardzo fajna opcja, z której także skorzystałam zaznaczyłam sobie pewien numer telefonu, skopiowałam i wkleiłam do kontaktów a poprzednio miałam go w notatkach. Posiadłam zatem nową umiejętność i tą radością się tu dzielę! Pozdrawiam serdecznie

    • Maciek pisze:

     Serducho rośnie. Więlkie dzięki za komentarz, no i; przyjemnego zaznaczania, kopiowania, wycinania, wklejania czy czego tam jeszcze. Interakcji z hiperłączami również.

 • Małgosia pisze:

  Przydałyby się tutaj jak dla mnie znaczniki położenia, ułatwiły by one dotarcie do fragmentu audycji bez zbędnego jej przewijania. Jak dla mnie przy tak długich audycjach to powinno być obowiązkowe. W końcu wygoda przede wszystkim prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych