Dysk Google

Dodany 21 marca 2015
4 komentarze

Google to nie tylko wyszukiwarka, ale także mnóstwo powiązanych usług. O jednej z nich, będącej wygodnym schowkiem na nasze pliki opowiada Rafał Kiwak

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Dysk Google

Ten podcast był pobierany 3534 razy

Komentarze

 • mojsior pisze:

  Witam.
  Co do wersji dysku na ios, to ja używam dysku google na ios, i nie mam żadnych problemów u mnie wszystko widać jak należy.
  Rzeczywiście usługa ta jest nalepiej dostępna przez strone i uważam, że google naprawde się stara oto aby ta dostępność była dobrze zrobiona i to im wychodzi, i to widać w każdej ich usłudze.
  Uważam, że powinieneś pokazać jeszcze dokumenty google, gdyż jest to ciekawa usługa i też w pełni obsługiwalna nietylko na androidzie ale i także na ios i przez strone www

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  witam. Jest prostszy sposób na wejście do folderu dysk google. Nietrzeba dawać otwórz folder w meny. Wystarczy na ikonce drive google dać 2 razy enter, ponieważ po pierwszym naciśnięciu enter odpala aplikacje. Więc więc aplikacja na windows nie jest taka zła. Jak chodzi o stronę internetowa to zależy przez jaką przyglądarce bo w internet explorer jest kiepsko.

 • Krzysiek pisze:

  Witam mam dwie uwagi, wskazówki.
  Nie trzeba dysku odświeżać uruchomiając go ponownie, u góry, z prawej strony w aplikacji telefonu znajduje się przycisk opcje i druga pozycja w tym meni jest odśwież, wcześniej kiedy nie było tej opcji w polu wyszukiwania wpisywałem nazwę pliku i się znajdował.
  Druga sprawa, dotyczy udostępniania folderów, można udostępnić osobą, nie mającym konta Google kopiując link z okna udostępniania i wysyłając go, po kliknięciu w link trafiamy do wskazanego, oczywiście w udostępnianiu odznaczamy, udostępnianie osobą mającym link.
  Do tej pory tak korzystałem i działało.
  Pozdrawiam.

 • adelcia pisze:

  witaj rafal,

  wav ale bardzo fajny podcast. ja wlasnie zaczynam korzystac z disku google, no to sie interesuje.
  Zastanawia mnie jedno.
  Powiedziales w podcascie ze mas tam np folder od asr. tego akurat rozumiem, bo w asr da sie ustawic dysk google.
  Natomiast jezeli chces folder z disku uzic znowu w dotwalkerze to jak to robis? skoro on jest na disku google?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych