DotWalker w Praktyce

Dodany 20 marca 2015
3 komentarze

Oto uzupełnienie poprzedniej audycji, tym razem Rafał Kiwak wybiera się na spacer z telefonem, no i DotWalkerem, rzecz jasna, demonstrując możliwości tej aplikacji w rzeczywistych warunkach.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: DotWalker w Praktyce

Ten podcast był pobierany 5266 razy

Komentarze

  • Pfzemek pisze:

    Witam prosze o pomoc w zakresie nagrywania trasy Mieszkam na wsi i nie mam chodnikow a mam trase ok 600m na spacer z psami i chcialbym ją nagrac zebyn mógł dac ją innej osobie która nie zna okolicy

  • RaFkIw pisze:

    Wchodzimy do zarządzania trasami, następnie rejestruj i po przejściu trasy powtarzamy czynność.

  • Przemek pisze:

    Dziekuje za pomoc,jak już nagralem trase to jak mozna włączyć nawigacje po niej? Nie znalazłem żadnego przycisku typu nawiguj?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych