Dostępność Historycznych Wersji Windows

Dodany 21 października 2015
1 komentarz

Świat okienkowych systemów firmy Microsoft to już ponad 20 lat. O dawniejszych wersjach Windows, począwszy od 3X a na XP skończywszy, oraz o ich użyteczności dla niewidomych i słabowidzących rozmawiają Michał Dziwisz, Mikołaj Rotnicki i Michał Kasperczak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Linux user pisze:

    Dzięki za świetne retro! Aż się łezka zakręciła ^^. Co do Win Millenium Edition pojawił się z 8 miesięcy później od 2000, jako ciekawostkę powiem, że gdy się włożyło do uruchomionego Millenium płytkę z WIn 2000 to Win 2000 był wykrywany jako nowszy system, co wynika z oznaczeń numeracyjnych.

    Co do tego, że z WIndowsami jest lepiej jakoś taki optymistyczny nie jestem, no OK niech będzie że między xp 7/8 tak, ale teraz… przejście na model usługi mi nie bardzo odpowiada, wersja raz na 3 lata była takim modelem gwarantującym większą stabilność, stabilność głównie w znaczeniu nie robimy zmian, teraz może dojść do sytuacji, że komercyjne czytniki będą miały poważne problemy z gonieniem Windows, no bo jakoś zawsze tak jest, że open sourcowe projekty najszybciej dostosowują się do zmian. ale jak będzie pokażą najbliższe miesiące/lata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych