Dostępność ekspresu Bosch Tassimo

Dodany 2 czerwca 2011
2 komentarze

Karolina Baran opisuje ten ekspres pod kątem jego dostępności dla niewidomych.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Pawel pisze:

    Karolina bardzo sympatyczny podcast. Szkoda tylko, ze nie czuc zapachu kawy. 🙂 Ja mam to ustrojstwo juz od ponad roku i tez nie moge sie nachwalic. Rozumiem, ze masz maszyne od niedawna, ale w przyszlosci podziel sie swoimi spostrzezeniami na temat rodzaju kawy, ktora smakuje Twoim zdaniem najbardziej. Ja tu taj w Kanadzie najchetniej popijam Star Bags House Blend, ale uprzedzam, ze to tzw. „szatan’.
    Serdecznosci – Pawel.
    p.s. Usmiechaj sie czesciej w trakcie swoich prezentacji.

  • miniekl pisze:

    wiesz paweł, w Polsce tej kawy nie ma jeszcze za dużo, trzeba w internecie kupować więc uzależnieni jesteśmy od tego, co kto z zagramanicy sprowadzi. Jest tego jednak coraz więcej, także może coś się rozkręci w tym temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych