Czytelnictwo Osób Niewidomych

Dodany 23 lipca 2013
1 komentarz

O czytelnictwie i pracy w bibliotece dla niewidomych Alicja Witek rozmawia z Aleksandrą Bohusz.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Pawel pisze:

  Witaj.
  Dziekuje za interesujaca rozmowe. Swiat zmienial sie juz na tyle sposobow, a biblioteki zawsze istnialy i wszystko przetrwaly.
  Uslyszalem o kilku ciekawych inicjatywach w moim rodzinnym miescie i przy nastepnej wizycie w kraju nie omieszkam odwiedzic P. Olu Pani biblioteki majac nadzieje, ze nadal jest w starym miejscu na ul. Narutowicza.
  Chcialem zapytac czy ma Pani jakies spostrzezenia jak przyjmowane sa przez osoby specjalnie starsze pozycje przygotowane za pomoca mowy syntetycznej, a nie rzeczywistego lektora?
  Jesli chcialaby Pani dostac mp3 Mniszkownej dla swojej starszej klientki to prosze o kontak emailowy.
  Pozdrawiam zyczac sukcesow.
  Pawel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych