Czyszczenie Obuwia

Dodany 23 czerwca 2014
7 komentarzy

O tym, jak należy dbać o nasze buty opowiada Alicja Witek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Czyszczenie Obuwia

Ten podcast był pobierany 3047 razy

Komentarze

 • Mati pisze:

  Myślę, że każdy obeznany z życiem wie jak dbać o obuwie chyba, że to podcast dla tych, którzy są nieżyciowi bardzo :D, al. rozumiem jak dla wszystkich to dla wszystkich, choć kto ma być sierotą to i tak będzie.

 • Daria. pisze:

  Świetnie opowiedziane, myślę, że ktoś, kto nie miał o tym pojęcia może się dowiedzieć co i jak zrobić i nie zostanie sam w swojej niewiedzy. Niewidomi nie zawsze zwracają uwagę na „tematy” jakie Pani porusza w podcastach, a podchodzi Pani do nich bardzo umiejętnie. Napewno nie była to praca na marne! Aż chce się Pani słuchać. Mószę sprubować z polarem następnym razem! Pozdrawiam ciepło. 🙂

 • Ala Witek pisze:

  Dziękuję bardzo Pani Dario. Cieszę się, że mogłam się na coś przydać. Pozdrawiam.

 • Mariusz pisze:

  Witam serdecznie. Czy może pani wytłumaczyć jak wyczyścić właśnie obuwie sportowe? Swoją drogą bardzo dobry podcast. Do Mati: człowieku trochę tolerancji. Skoro jesteś: taki mądry, obeznany, ogarnięty i w ogóle wszystkie rozumy pozjadałeś to poco tu wchodzisz: słuchasz tego i komentujesz? Jak cię to nie interesuje- to znajdź sobie inny podcast i wypisuj swoje wypociny gdzie indziej.

 • Ala Witek pisze:

  Ja sportowe buty czyszczę nad wielką miską z wodą z rozpuszczonymi drobinami szarego mydła. Robię to szczoteczką do rąk , taką prymitywną z plastikowymi włosami bo są szorstkie. Sznurowadła piorę i wkładki jeśli da się wyjąć też. W tej samej wodzie, zanim zacznę czyścić buty. Takie pranio-mycie przeprowadzam w pogodne i ciepłe dni bo na słonku wszystko schnie błyskawicznie. Micha musi być wielka żeby nie zalewać i nie pryskać na podłogę.Pozdrawiam.

  • Mariusz pisze:

   Ok. Bardzo dziękuję pani za informację. A ile czasu to trzeba robić?

   • Ala Witek pisze:

    Czasu się nie da określić jednoznacznie. Zależy od stopnia zabrudzenia. Ja sprawdzam palcami i jeśli nie czuję żadnych zabrudzeń praca skończona. Trzeba też uważać, żeby nie włożyć przypadkiem buta do wody bo bardzo trudno go później osuszyć.Można też starym ręcznikiem wstępnie buty osuszyć a impregnować należy dopiero, kiedy są zupełnie suche.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych