Canon PIXMA MX925

Dodany 15 listopada 2016
1 komentarz

Dorota i Tomasz Bileccy opowiadają o wyglądzie i możliwościach tego urządzenia wielofunkcyjnego.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Canon PIXMA MX925

Ten podcast był pobierany 4136 razy

Komentarze

 • Barbara pisze:

  Mam wersję 920 tego urządzenia . Nie ma problemów z pracą przez kabel USB .Nic nie konfigurowałam i drukuje z iPhone’a przez WiFi .
  Włączenie i wyłączenie jest sygnalizowane dźwiękiem krótkim (włączone) , długim (wyłączone) . Nie używane przez chwilę przechodzi w stan uśpienia i stąd komunikaty , że nie można skomunikować się ze skanerem .
  W oknie Właściwości – szybki start określenie „szybka ” dotyczy prędkości drukowania i co za tym idzie jakości wydruku .
  Nie mam porównania z innymi podobnymi urządzeniami , ale według mnie to jest bardzo hałaśliwe . Dużo czasu potrzebuje na rozgrzanie i wtedy robi „szurum , burum” , co irytuje jak trzeba coś szybko wydrukować . Myślę , że dobrze sprawdza się tam , gdzie nie ma dłuższych przestojów .
  Pociechą jest to , że czwarty rok pracuje bezawaryjnie .
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych