CallPay Kolej

Dodany 19 listopada 2014
9 komentarzy

O możliwościach aplikacji, pozwalającej na zakup biletów na pociągi spółki Przewozy Regionalne opowiada Paweł Pluszczyk, aplikacja prezentowana jest w wersji dla systemu iOS.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • pjetia pisze:

  Świetny pokaz! Dzięki Paweł! Dwie małe uwagi, dopowiedzenia:
  Kartę można zweryfikować w zakładce ustawienia, zarządzanie kartami. Z konta karty pobierana jest niewielka kwota, która jest blokowana. Otrzymujemy komunikat, że aby odblokować środki i tym samym zweryfikować kartę należy zadzwonić do swojego banku, lub zalogować się na swoje konto i z historii (ta transakcja będzie widoczna od razu) podać dokładną kwotę w groszach od 0 do 99 i po jej wpisaniu karta ma status zweryfikowanej. Działa – sprawdziłem.
  Drugie dopowiedzenie: Jeśli jesteśmy wygodni i chcemy podróżować pierwszą klasą kupując w kasie możemy kupić bilet na klasę drugą z naszą ulgą, po czym dokupić dopłatę do pierwszej klasy. Wychodzi dużo taniej, a podróżujemy wygodnie. Można to zrobić zarówno w Przewozach Regionalnych, jak i w Intercity. Niestety ani kupując za pośrednictwem tej aplikacji, jak również przez stronę (ani w IC, ani w PR) ta opcja nie jest dostępna. Szkoda!

  Raz jeszcze dzięki! Kapitalna alternatywa, z której na pewno będę korzystał.

  • pjetia pisze:

   Informacja: Bilet można usunąć w moim przypadku z 15 procentową prowizją dla PR… Nie ma go w aplikacji, a na konto karty zwracają 85 procent zapłaconej kwoty. Dokonujemy tego w szczegółach biletu tapiąc na przycisk zwrot biletu, czy coś podobnego.
   W regulaminie jest napisane, że zwrotu biletu można dokonać najpóźniej w dniu poprzedzającym planowany wyjazd. No ale – jak napisałem – jest pobierana prowizja. W kasie jest to chyba 10 procent ceny biletu. Tu 15.

 • Paweł Pluszczyk pisze:

  Dziękuję za wszystkie uwagi no i za wyrazy uznania.
  O tej weryfikacji karty dowiedziałem się już po nagraniu podcastu, niestety brakło czasu aby to dopisać gdzieś. Jednak faktycznie dla mnie aplikacja jest super cieszę się więc, że dzięki mnie komuś jeszcze ona się przyda.

 • Dj pajda pisze:

  Witam mam pytanie jak zakupić 2 bilety w tej aplikacji tak obydwie miejscówki były obok siebie a nie porozrzucane po całym składzie albo całym pociągu do Pawła mała sugestia pozytywna oczywiście Świetny podcast trzymaj tak dalej pozdrawiam Tomek

 • Paweł Pluszczyk pisze:

  Tomasz, czy dobrze się rozumiemy, tu mowa o zakupie biletów na pociągi przewozów regionalnych, a oni miejscówek nie mają…

 • Dj pajda pisze:

  Witam ponownie faktycznie to z zachwytu ta aplikacja zapomnialem ale Dziękuję za naprowadzenie mnie na właściwy torJednocześnie przy okazji mam dodatkowe pytanie Zakupiłem bilet dla siebie następnie chciałem kupić bilet dla opiekuna i cały czas nie chce mnie puścić przy zakupie biletu cały czas powtarzała że zła weryfikacja albo Brac środków na koncie matki Boskiej Pieniężnej było całkiem niedawno i na koncie jest Zawrotna kasa także nie wiem dlaczego nie chce mnie puścić jakąś podpowiedź poproszę

 • Paweł Pluszczyk pisze:

  A czy Tomaszu próbowałeś weryfikować kartę zgodnie z instrukcją którą tu w komentarzach podano?
  Wiesz, nie jestem wybitnym znawcą tej aplikacji, czy też nie umiem przewidzieć wszystkich problemów jakie się pojawią. Zweryfikuj swoją kartę i próbuj ponownie

 • Dj pajda pisze:

  Witam faktycznie po weryfikacji wszystko gra oby wszyscy przewoznicy mieli takie aplikacje moze tak owe sa a ja o nich nie wiem Proszę o ewentualną podpowiedź pozdrawiam Tomek

 • Adrian pisze:

  Aplikację mam od jakiegoś czasu, jednak wg mnie dużym jej minusem są:- brak możliwości zmiany liczby kupowanych biletów po jednej zniżce
  – brak możliwości wyboru kilku osób z rużnymi zniżkami przy jednym zakupie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych