BraillePen 12

Dodany 22 września 2011
1 komentarz

Robert Hetzyg opisuje wygląd i możliwości tego niewielkiego, przenośnego monitora brajlowskiego polskiej produkcji.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: BraillePen 12

Ten podcast był pobierany 3285 razy

Komentarze

  • jabluszko pisze:

    Małe sprostowanie: z rozpędu określiłem zasilacz BraillePena jako duży i ciężki. Z tych dwóch cech linijka posiada tylko tę pierwszą. Łatwo się zasugerować, a ja miałem ten zasilacz w ręku dość krótko. Skonstatowawszy więc, że wielkość nie pociąga za sobą masy, postanowiłem tą drogą rozprawić się z błędem. 🙂
    Należy pewnie dodać także, że BraillePen jest linijką łączącą się wyłącznie via BlueTooh i współpracującą z komputerami PC (Windows i Mac, razem z czytnikami ekranowymi dla obu tych systemów, palmtopami (Windows Mobile), telefonami komórkowymi pracującymi pod kontrolą Symbiana (czytniki Talks i MobileSpeak) i Androida, a także urządzeniami pracującymi pod IOS *iPhone’ami, iPodami oraz iPadami).
    Dziękujemy firmie Harpo za udostępnienie urządzenia do testów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych