Braille Edge

Dodany 26 września 2012
4 komentarze

Michał Dziwisz opisuje wygląd i swoje wrażenia z korzystania z tego monitora brajlowskiego.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Braille Edge

Ten podcast był pobierany 3393 razy

Komentarze

 • welka11 pisze:

  witam serdecznie. nie mam w posiadaniu monitora braillowskiego ale mam czytaka nie korzystałam z tego urządzenia. pozdrawiam serdecznie.

 • welka11 pisze:

  Michale podam tobie propozycje tematu do tyflopodcastu w radio en dotyczy on osób niewidomych. Czy zrobisz kiedyś audycje o niewidomych rodzicach a mianowicie o wychowaniu przez nich dzieci w pierwszych tygMichale podam tobie propozycje do audycji tyflopodcast w radio en. wychowywanie witam podam tobie propozycje tematu do tyflopodcastu w radio en. wychowywanie dziecka przez niewidomych rodziców a mianowicie w jak sobie radzą tacy rodzice w pierwszych tygodniach życia z opieką oraz codzienną pielęgnacją noworodka bo to są najtrudniejsze chwile a potem z górki. interesuje mnie ten temat dlatego ponieważ kiedyś w przyszłości na pewno chciałabym zostać rodzicem. pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  Witam jeszcze raz welka11 myślę że jest to dość ważny temat ponieważ niestety są tacy którzy nie mają pojęcia z czym się borykają nie potrafią zrozumieć jaka to ogromna odpowie to wielka odpowiedzialność posiadania potomstwa Niestety zdarza się tak, że s tacy którzy w ogóle nie powinni zostać rodzicami ponieważ są kompletnie nie przygotowani do samodzielnego życia ale niestety nimi zostają. W takim wypadku opiekę nad potomstwem spełnia ich dom dziecka lub rodzina. A poza tym chciałabym aby pojawił się ten temat ponieważ była audycja dotycząca czynności życia codziennego myślę, że to też tego się tyczy m.in pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  uważam uważam że nie warto otaczać się nie potrzebnymi gadżetami ponieważ
  staje się to już zabawką dla dziecci a niewarto otaczać się nie potrzebnymi gadżetami ponieważ jest to już później zabawka dla dzieci a nie coś nie potrzebnego w przyszłości co rzeczywiście może się przydać i będziemy z tego korzystać. znam osobę niewidzącą , która otacza się takimi gadżetami ma ona np. navigator ale z tego nie korzysta np. termomert do mierzenia temperatury w pomieszczeniu i cały czas się nim bawi. ja mam tylko laptopa i to mi wystarczy. to tyle pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych