Blaze EZ

Dodany 19 marca 2015
3 komentarze

Michał Kasperczak opisuje wygląd i funkcje najnowszego urządzenia firmy Hims, dzieląc się również spostrzeżeniami co do jego możliwości.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Blaze EZ

Ten podcast był pobierany 3633 razy

Komentarze

 • Przemek pisze:

  Czy karta sd moze byc z dowolnym drzewem zapisu czy trzeba ją jakby sformatować tak żeby byly foldery wymagane przez sprzęt i jeszcze czy przez wi fi można dzialac w zakresie zapisanych ustawien czy też można wpisywac inne adrefy

 • Michał Kasperczak pisze:

  Na karcie SD pliki mogą być ułożone dowolnie. Urządzenie po uruchomieniu, włożeniu karty SD, zmianach na karcie dokonuje indeksowania. Radzi sobie z tym szybko i dobrze. Tyle przynajmniej zaobserwowałem przez kilka dni testów. Co do wi-fi nie wiem.

  • Przemek pisze:

   Rozumiem że wszystko jedno co i jak bedzie zapisane na karcie bo urządzenie i tak wyciągnie to co może ? Mam booksensa i tam karta musiała mieć zadany układ folderów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych