Bieżnia Fit Net G68 Classic

Dodany 12 czerwca 2015
1 komentarz

W rozmowie z Alicją Witek Grzegorz Kania opowiada o wyglądzie, możliwościach i dostępności dla niewidomych tej bieżni elektrycznej.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Piotr pisze:

    Witam
    Od lutego jestem użytkownikiem bieżni elektrycznej. Jest to sprzęt innej firmy ale też w podobnym przedziale cenowym. Szukałem również modelu bardziej dostępnego dla osób niewidomych lecz bezskutecznie. Mimo że panel sterowania oparty jest na przyciskach sensorowych, niewyczuwalnych dotykiem, poradziłem sobie w ten sposób, że w ich miejscu nakleiłem samoprzylepne krążki z tworzywa. To rozwiązanie okazało się skuteczne. Wydaje mi się że moc 3KM jest dosyć duża. Moja bieżnia ma 2 KM i maksymalną prędkość 14 km/h i dla moich potrzeb i możliwości wystarczająca. W modelu przedstawianym w materiale brakuje mi możliwości zmiany nachylenia bieżni, co urozmaica bieganie. Natomiast świetnym rozwiązaniem są przyciski start i stop zamontowane w poręczy, przez co użytkowanie bieżni staje się bardziej bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych