Behringer Xenyx 302 USB

Dodany 29 października 2020
3 komentarze

O wyglądzie, możliwościach, oraz przykładowych zastosowaniach tego prostego miksera audio opowiada Kamil Kaczyński.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Behringer Xenyx 302 USB

Ten podcast był pobierany 3876 razy

Komentarze

 • Pawel pisze:

  Kamil,
  Miales okzje moze pracowac z nie co wiekszym Behringer’em np. 1202FX? Chetnie posluchalbym twojego podcastu na temat takiego urzadzenia.
  Dzieki,
  Pawel

  • Kamil pisze:

   Miksera o tym modelu niestety nie znam, ale sprawdziłem w internecie i opis w stosunku do ceny wygląda ciekawie, jeśli chodzi o większe miksery, to pracuję z nieco starszym mikserem firmy Yamaha, jeżeli udałoby mi się zdobyć wspomniany przez Ciebie model, to mógłbym w przyszłości nagrać o nim audycję, a tak przy okazji, to dzięki jednemu z naszych redakcyjnych Kolegów, udało się uruchomić nagrywanie dźwięku na obu kanałach w windowsie 10 z czym uskarżałem się w audycji, że miałem problem. Celem urpoprawnej konfiguracji nagrywania, należy wykonać następujące czynności: 1. Nacisnąć klawisz windows + r, a następnie wpisać mmsys.cpl 2. Otworzą się ustawienia dźwięku i tam wybrać nagrywanie. 3. Na liście urządzeń wybrać mikser, sygnowany jako mikrofon usb. 4. Znaleźć właściwości i je otworzyć. 5. Znaleźć zaawansowane i w formacie nagrywania, który domyślnie ustawił się przynajmniej u mnie na 1kanałowe, zjechać strzałką w dół i znaleźć 2kanałowe, ale uważać na częstotliwość

 • Jan pisze:

  Hej,
  jak ten mikser widziany jest w komputerze po podłączeniu przez USB ?
  Czy sygnał stereofoniczny np. z magnetofonu można zarejestrować w komputerze przez USB ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych