Audycja Kulinarna – Sałatka Jarzynowa

Dodany 24 maja 2012
6 komentarzy

Alicja Witek przedstawia sposób na prostą, smaczną sałatkę.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam ja robiłam sałatkę jażynową z ziemniakami marchewką nie dawałam pietruszki. pozdrawiam ps. niedałam cebuli

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. ja do sałatki nie dodawałam groszku dałam dwa jabłka i kilka ogurków kiszonych można dać kukurydzę z puszki. Moim zdaniem bardzo słusznie ktoś napisał na temat samodzielności osób niewidzących ponieważ jest to bardzo przydatne żeby być niezależnym od innych. Jak komuś się twoje audycje nie podobają niech niesłuchają. Mnie one bardzo się przydały. pozdrawiam

 • Ala Witek pisze:

  Bardzo mnię cieszy kiedy komuś się moje audycje przydają. Zachęcam do gotowania i życzę sukcesów kulinarnych i nie tylko.

 • welka11 pisze:

  Zawsze zachęcałam i zachęcam niewidzących do samodzielności nie tylko do gotowania. Ostatnio upiekłam mojemu arturowi mużynka znalazłam przepis w internecie. chętnie podam tobie. Chciałabym aby twoich audycji pojawiało się jak najwięcej. Skorzystam z tych pomysłów jakie podasz np. zrobię z tego dania obiadowe. Niedługo będę piekła sernik to jest przepis mojej ciotki. życzę tobie sukcesów w dalszym życiu aby wam się z Piotrkiem układało jak najlepiej abyś wpuszczała jak najwięcej słońca do domu. Aha jeszcze jedno jeśli możesz to podaj mi majla podam tobie przepis na murzynka będzie mi łatwiej wysłać. nie mam skype. Aha jeszcze jedno pytanko czy na stronie pojawią się w najbliższ

 • adelcia pisze:

  heja alu.

  twoje audycje lubie sluchac poniewaz ja jestem takim samodzielnym experimentatorem jezeli o gotowanie chodzi. tzn jak niema nikogo w domu proboje zrobic to co ostatnio uslysialam w twojich audycjach. podajes mile proste ale przytym smaczne jedzonka. ciesze sie na nastepna audycje. Adela.

 • Ala Witek pisze:

  Dzięki Adelciu za miłe słowa . Życzę powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych