Audycja Kulinarna – Rolady Śląskie

Dodany 22 lipca 2011
2 komentarze

W tym odcinku Alicja Witek opisuje sposób wykonania rolad, szczególnie popularnych na górnym śląsku.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • ŁS pisze:

  Dobra audycja – dobry mikrofon swietnie slychać odgłosy i dźwięki. Myslalem, ze do srodka rolady nie daje się MUSZTARDY – a tu proszę. Czekam na wiecej audycji w wykonaniu Alicji Witek. Mógłbym się podzielić swoim przepisem (dopracowywałem go 5 lat:) na klasyczne włoskie spagetti z sosem pomodoro, które mogła by ugotować na antenie.

  Pozdrawiam!
  Łukasz
  Gdyby była pani chętna proszę o kontakt

 • ls pisze:

  jeszcze proponowałbym lekkie skrócenie – żeby nie było za dużo tego typu rzeczy „rozbijam pierwszy kawałek, potem drugi, rozbijam trzeci” – bo to za długo i niepotrzebnie. Wtedy traci się uwagę i nie wychwytuje sedna.
  I jeszcze radziłbym by dawać jakieś podsumowanie „ile czego potrzeba” -> dokładne składniki ilościowo w gr. np.

  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych