Audycja Kulinarna – Pierogi Ruskie

Dodany 28 marca 2016
2 komentarze

Alicja Witek prezentuje kolejny przepis tym razem na danie, które jest dość popularne w naszej kuchni. Zapraszamy i życzymy smacznego.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • justyna pisze:

    jak odmierzyc bez wagi ilosc maki

  • Ala Witek pisze:

    Jeśli potrzeba np. pół kilograma, to jedyne co mogę podpowiedzieć,, z pełnej torby mąki odsypać połowę. Nie da się odmierzać np. na szklanki, ponieważ różnej jakości mąka ma różną wagę. Mogę spróbować tak to przeliczyć ale będzie to zawsze jedynie w przybliżeniu. Na szczęście, w przypadku pierogów, nie stanowi to aż tak wielkiego problemu, bo w trakcie wyrabiania ciasta można dodać odrobinę mąki lub wody jeśli wcześniej wsypaliśmy trochę za mało albo za dużo. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych