Audio Hijack

Dodany 17 sierpnia 2023
3 komentarze

Audio Hijack to dostępna dla systemu macOS, bardzo rozbudowana aplikacja, pozwalająca na nagrywanie, oraz obrabianie dźwięku wydobywającego się z naszego komputera na różne sposoby. Możliwości tego programu demonstruje Piotr Machacz.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Audio Hijack

Ten podcast był pobierany 2467 razy

Komentarze

 • Aga pisze:

  Oooooo jest audycja, na którą czekałam. Aplikacja bardzo fajna i naprawdę w końcu wiem co można mniej więcej za jej pomocą zrobić. Nie jest tania, ale coraz bardziej zastanawiam się nad jej zakupem. Tylko najpierw musze się upewnić, czy zrozumiem układanie tych klocków. Jeśli tak, i uda mi się ta sztuka,, to wtedy kupuje ją na bank i będę na niej działać 🙂
  Piotrze bardzo dobry podcast i dla mnie przejrzyście opowiedziany. Dzięki jeszcze raz i podziwiam twoją wiedzę 🙂

 • Aga pisze:

  U mnie nieco zmiana tych ustawień wyglądała inaczej. To znaczy tak: Gdy uruchomiłam narzędzie odzyskiwania VO automatycznie mi się uruchomił. Ja go nie musiałam uruchamiać skrótem cmd + F5. Potem musiałam wybrać moją nazwę użytkownika zaznaczając ją, ponieważ domyślnie nie była ona zaznaczona. Weszłam w interakcję standardowo skrótem do tego służącym, Kolejno dałam przycisk dalej. Wprowadziłam hasło użytkownika, kolejno dałam przycisk ok. Kolejno z paska menu wybrałam to co było mówione. Gdy to uczyniłam znowu musiałam podać hasło i dać przycisk odblokuj. Gdy to uczyniłam mogłam zaznaczyć opcje i znowu musiałam podać hasło użytkownika. Kolejno znowu dałam przycisk ok, gdyż okienko mi się nie zamknęło. Gdy to zrobiłam zamknęłam je ręcznie i uruchomiłam system ponownie. Mam procesor m2 i być może tutaj to wygląda nieco inaczej, dlatego o tym pisze tutaj w komentarzu. To tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś się dziwił, że kolejność i kroki są nieco inne niż w podcaście. I tak jeszcze raz dzięki, jutro być może uda mi się nieco aplikacją pobawić. Nie miałam pojęcia, że niektóre ustawienia dla Maca zmienia się w narzędziu odzyskiwania. To coś takiego jak taki bios na windowsie, tyle, że taki dostępny bios.

 • Nuno pisze:

  Używam AH razem z Loopbackiem do na prawdę wielu bardzo czasem egzotycznych rzeczy. Dzięki za dobry podcast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych