Aplikacje GPS

Dodany 26 lutego 2013
3 komentarze

O programach na telefony komórkowe, ułatwiające samodzielne poruszanie się osób niewidomych opowiadają Piotr Witek, Mikołaj Rotnicki i Przemysław Rogalski.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Aplikacje GPS

Ten podcast był pobierany 4250 razy

Komentarze

 • Damian pisze:

  Witam
  Chciałbym się odnieść do informacji jakoby Samsung Galaxy S3 nie mógł wysyłać plików przez Bluetooth. Posiadam Galaxy Note II, który ma niemalże to samo oprogramowanie co S III i w moim przypadku jest opcja udostępnienia (wysłania) plików przez BT.

 • Jarek Redlak pisze:

  U nas na prowincji gdzie nie ma mobilnego internetu, a komórki mają zasięg dwóch kresek jeszcze długo niezastąpiony będzie loadstone. No bo i po co wydziwiać skoro do poruszania się po polach, lasach i łąkach to w zupełności wystarcza. Ale dobrze, że pokazujecie i porównujecie nawigacje w telefonach dotykowych bo zapewne kiedyś i my będziemy musieli dokonać wyboru.

 • M-a-t pisze:

  Witam. A wie ktoś jak przy pomocy voice over dowiedzieć się gdzie jestem w aplikacji google maps? I jeszcze pytanie jedno: czy w google maps można wybrać trasę pieszą a jeśli tak to w jaki sposób to zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych