Aplikacja Skróty

Dodany 8 maja 2019
5 komentarzy

O Skrótach można powiedzieć krótko: To mini język programowania dla naszego iPhone’a, pozwalający na zautomatyzowanie wielu czynności. Możliwości tej aplikacji prezentuje Mikołaj Hołysz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Aplikacja Skróty

Ten podcast był pobierany 4566 razy

Komentarze

 • Komentarz-prośba pisze:

  Bardzo ciekawa audycja. Dziękuję. A tak przy okazji mam problem ze skrótem, który kiedyś tam nie wiem zkąd pobrałem. Skrót nazywa się Zapisz do VDR i ma zapisywać do VDR ścieżkę dźwiękową filmików z youtube. Nie wiem gdzie w tym skrypcie wpisać adres url z youtube. Może Mikołaju zerkniesz na ten skrót:
  https://www.icloud.com/shortcuts/48d9e101c00a43b5a1271cd07003a045

  • Roman Hojny pisze:

   Oj przepraszam. W poprzednim komentarzu w nazwie miast swoich danych wpisałem tytuł wiadomości.

 • mojsior pisze:

  witam. Audycja była bardzo pouczająca dowiedziałem się sporo o możliwościach tej aplikacji która ma spore możliwości. Słyszałem, że jeżeli ktoś zna programowanie w apple scripts, to może jeszcze bardziej wykorzystać możliwości definiując własne skryptyy. Chciałem zapytać jakiego to syntezatora mowy użyłeś w podcaście kiedy dziłałeś na windowsie, brzmiaało to podobnie do syntalka, ale to chyba nie był syntalk, ale bardzo mnie to urzekło.

 • Pates pisze:

  To był gregor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych