Air Explorer i Air Live Drive

Dodany 28 listopada 2019
3 komentarze

Arkadiusz Świętnicki opisuje te narzędzia, ułatwiające nam zarządzanie naszymi sieciowymi dyskami.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Roman Hojny pisze:

  Witam! A czy można prosić o umieszczenie linków do pobrania obydwu programów. Myślę,że dobrym zwyczajem wzorem Tyfloprzeglądu byłoby umieszczanie w komentarzach do każdej audycji linków do programów, o których traktuje audycja.
  Pozdrawiam

 • mojsior pisze:

  Od kąd kiedy poznałem ten program nie używam carrod dava program jest o niebo lepszy, ma więcej możliwości.
  Jedyna chmura z jaką ma problem przynajmniej jeżeli chodzi o przesyłanie dużych plików jest janex poprostu przesył się zwyczajniej nie udaje, program wysyła do pewnego momentu po czym połączenie z chmurą jest zrywane.
  Z innymi chmurami jakie przetestowałem typu dropbox google drive czy onedrive program działa bez zarzutu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych