Adobe Digital Editions

Dodany 4 października 2013
4 komentarze

Michał Kasperczak przedstawia aplikację, umożliwiającą wygodne czytanie książek elektronicznych w formatach EPub czy PDF.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Adobe Digital Editions

Ten podcast był pobierany 6133 razy

Komentarze

 • Asia pisze:

  używam NVDA i nie mam problemu z włączeniem trybu ciągłego czytania.

 • mojsior pisze:

  witam.
  pobraem wanie program adobe digital edition w wersji 2.1 ale niestety żaden z dokumentów nie jest pdf nie jest odczytywany przez nvda.
  gdy otwieram dokument pdfto jedyny komunikat który słyszę to jest pusta pusta document content i kiedy poruszam się strzałkami góra dół nic nie jest odczytywane.
  Nie mam obecnie ksażek w formacie epub żeby sprawdzić dostępność ale pliku pdf nie udało mi się na tym programie odczytać.
  Posiadam świerzo zainstalowanego adebe digital edition oraz najnowszą wersję nvda.

 • MOJSIORmojsior pisze:

  Witam.
  sprawdziem jak adobe digital editions wsppracuje z jawsem i okazuje się że współpracuje z nim bardzo dobrze jednak ciągle nie rozumiem dlaczego nie współpracuje u mnie z nvda.
  Nie wiem z której wersji nvda korzystał michał Kasperczak jednak u mnie nic się nie da odczytać.
  Mam wersję nvda 2013.2.
  Nie wiem może to jest kwestia windowsa, ja posiadam narazie windows xp, a może poprostu w najnowszym nvda zostało coś zepsute.
  Niestety nie posiadam starszej wersji nvda żeby sprawdzić cZy będzie sobie radził.
  Ja teraz używam tego programu z jawsem i naprawdę jest on świetny, owiele szybszy niż adobe reader, chciałbym, aby ten program współpracował z nvda, doprawdy nie mam pojęcia dlaczego nie ma tej współpracy.
  pozdrawiam

 • Bozena pisze:

  Mam zainstalowany program Adobe Digital Reader.Do tej pory działał mi bez zarzutów. Mam w nim 509 pozycji.Dziś jednak nie mogę otworzyć tego programu…Czy ktoś mógłby mi pomoc dlaczego??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych