A Hero’s Call

Dodany 3 lutego 2017
4 komentarze

Tomasz Tworek, tym razem wraz z Piotrem Machaczem zapraszają do wysłuchania ekskluzywnego wywiadu przeprowadzonego z Josephem Westhouse-m z Out Of Sight Games. Rozmawiamy o ich debiutującej grze na PC A Hero’s Call, której premiera jeszcze w tym roku. Obecnie twórcy proszą o wsparcie na platformie Kickstarter
https://www.kickstarter.com/projects/1112411595/a-heros-call-an-accessible-fantasy-rpg?ref=discovery
Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu:
http://www.outofsightgames.com
Wielkie podziękowania dla Ariany Vai, która zgodziła się przeczytać polską ścieżkę dialogową, a także za krótką rozmowę, w której wyjaśnia jak znalazła się w obsadzie aktorów głosowych A Hero’s Call.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: A Hero’s Call

Ten podcast był pobierany 4493 razy

Komentarze

 • mojsior pisze:

  Powiem krótko to będzie przełom i spodziewam się naprawdę super kontentu to będzie raj na ziemie dla mnie fana gatunku rpg.
  Sądzę że skorzystają na tym nietyle osoby niewidome ale i widzące tak więc dużo pracy rzyczę twórcom, bo dobrą pracę cenię i choćbym miał wydać całą swoją fortunę to zrobię to bo coś takiego warto kupić i warto mieć.
  Czekam na heros call z otwartymi ramionami i portfelem

 • Yamizinn pisze:

  Szykuje się coś ala CD Project RED, tylko w świecie gier audio, zgadzam się z Mojsiorem, to będzie przełom

 • patrykuss12 pisze:

  Hej zgadzam się z poprzednikami i czekam na efekt końcowy, że tak się wyrażę. Co do ceny wspomniane było, że ma się wahać od 15$ do 20 z tendencją na 15. Mam nadzieję, że gra się naprawdę ukaże, bo wiele jednak było już projektów szumnie rozgłaszanych, które jednak kończyły na świetnych zapowiedziach i trailerach. Pozdrawiam i dziękuje za świetny podcast.

 • Piotr Machacz pisze:

  Większość gry jest już zaprogramowana i pozostaje kwestia dodania dodatkowych wodo prysków typu więcej dialogów i grafiki. Także ryzyko, że gra w ogóle nie wyjdzie nie jest duże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych