A blind legend

Dodany 10 marca 2016
11 komentarzy

Tomasz Tworek „wraca do gry”, prezentując kolejną, dobrze wykonaną produkcję audio dla systemu iOS.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: A blind legend

Ten podcast był pobierany 3757 razy

Komentarze

 • Piotrek2 pisze:

  Tylko dla znających angielski. W przeciwnym razie sobie nie pograsz.

 • mojsior pisze:

  Tak apropo to gra a blind legendm a niedługo pojawić się na platformie gamingowej steam a co za tym idzie będzie można pograć sobie w nią na pc.
  Uważam że developerzy zrobili kawał dobrej roboty, i warto tym tytułem się zainteresować, wszystko zostało tu zrobione naprawde na wysokim poziomie pocąwszy od dźwięku który cieszy ucho a skończyszy na sztucznej inteligencji samych wrogów, potworów, ktorych reakcja i zachowania dodaje niezwykłego smaczku którwego jeszcze nie udało mi się doznać w żadnej produkcji audio.
  Widać że zebrane środki z kapanii nie poszły na marne.
  Co do znajomości angielskiego, to uważam że język gry jest mówiony bardzo prostym językiem, z samej historii wyciągnołem prawie 98 procent całości a reszta opiera się na wskazówkach curki naszego bohatera a chyba komendy typu go strait, albo on your right to rozumie każdy tak mi się przynajmniej wydaje.
  Ja wiedziałem lirinie że nie pozostawisz tej gry bez dobrej recenzji nie był byś sobą, oby tak dalej.

 • wredny pisze:

  no proszę proszę na steam sam korzystam ze steama a na razie link dla wszystkich potrzebujących androidowców https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dowino.ABlindLegend&hl=pl
  w pakiecie jest jeszcze Francuzka wersja językowa UWAGA! po instalacji gra pobiera dodatkowe dane po pierwszym uruchomieniu

 • Meiffert pisze:

  Hej, przeszedłem prawie całą grę, ale potem dałem przez pomyłke new game, i dupa, nie chcę mi sie tego od nowa przechodzić. Angielski na podstawowym poziomie wystarcza. Gra trochepodobna do A blind swordsman. Warto zagrać.

 • M pisze:

  Mam problem z precyzyjnym obracaniem się. Jak robić to technicznie poprawnie? Albo mój telefon słaby.

 • pates pisze:

  Mnie i mojemu koledze udało się to przejść całe.

 • Piotrek2 pisze:

  Na Iphone 4s nie da się grać. Niemiłosierne lagi po pół minuty skutecznie mnie zniechęciły. Nie polecam na 4s.

 • lechita pisze:

  Witam tu lechita fajna produkcja na 4 s na prawdę do kitu czekam na streama na p c, tu jest przecudowne i te wszystkie dźwięki i wojceaktingpozdrawiam

 • Michał Zabłocki pisze:

  Fajna produkcja. Na iPhone 5 śmiga.

 • patrykuss12 pisze:

  Witam serdecznie. Zaczynając od ogułu, wczoraj dokonałem zakupu jakże tej pięknej produkcji. Dźwiękowo jak dla mnie świetnie, fabuła również przyjemna, więc można się wciągnąć. Aktualnie jestem mniejwięcej w 16 scence, ale mam pytanie z nieco innej beczki: Czy w ogóle można porównać rozgrywkę blind legend na pc, a na urządzenia mobilne, czy są duże róznice w rozgrywce?

 • mojsior pisze:

  moim zdanie gra się troche lepiej lepsze sterowanie lepiej działa obraqcanie i jest jakby prościej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych