Dyski Twarde

Dodany 30 lipca 2013
7 komentarzy

O dyskach twardych, w tym zdobywających coraz większą popularność dyskach SSD rozmawiają Robert Łabędzki, Tomasz Bilecki i Kamil Żak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Dyski Twarde

Ten podcast był pobierany 3895 razy

Komentarze

  • gata35 pisze:

    Witam, dlaczego są dodawane kolejne audycje a brak jest audycji czwartkowej babiego lata autorstwa Alicji Witek, która odbyła się przed audycją Rafała Kiwaka?

  • Michał Dziwisz pisze:

    Audycja właśnie została opublikowana, miłego słuchania! 🙂

  • ździwiony pisze:

    Nie dokończyłem słuchać tego podcastu.. Bo jak można słuchać czegoś, gdzie prowadzący wygaduje takie brednie? Panie Robercie prosze następnym razem się dobrze przygotować do audycji. dysk A-data sp900 premium Pro ma normalne, zwyczajne kości MLC a nie SLC. Poza tym chyba połakomił sie Pan na ten dysk sądząc że milion godzin żywotności jest równe milionowi cykli zapisu.. A-data widocznie zrobiła taki marketingowy myk że tak podaje a naiwni na to się kuszą. Dysk np Kingstona 3K który ma deklarowane 3000 cykli zapisu też pewnie może wytrzyma z milion godzin jeśli mało się na nim będzie zapisywało. Naprawde prosze się lepiej przygotowywać do audycji, bo się Pan tylko ośmieszył.

    • Robert Łabędzki pisze:

      Trudno odpowiadać na chamski komentarz osoby, która się nie przedstawiła, każdego można o plówać w Internecie jak się chce, ludzie prowadzący tyflopodcast przedstawiają się i później jeden „parch ” wypisuje w niewybredny sposób, co chce, bo tak mu się spodobało.
      Zespół tyflopodcastu w tym moja skromna osoba dokonuje wszelkiej staranności i dokłada należytej rzetelności przygotowując audycje.
      Po komentarzu zdziwionego, podjąłem „śledztwo”, dlaczego wkradł się błąd. Okazało się, że sprzedawca firma „nazwa do wiadomości redakcji” wprowadził na rynek kilka dysków z błędnym opisem, a że sprzedał towar znacznie taniej nie chcę jej zniesławiać.

      Tyflopodcasty, które przygotowujemy są robione generalnie w oparciu o sprzęt posiadany, na którym pracujemy i kupiony za własne pieniądze. Nie połakomiłem się na dysk A-daty po prostu był w dobrej cenie i miał stosunkowo dobre recenzje. Robię audycje ze sprzętem i oprogramowaniem, na którym pracuję i które posiadam a nie o rzeczach wirtualnych. Skoro mam A-datę, to wymieniłem ją, jako przykład na Ocz mnie nie stać i skoro własny dysk mam opisany Single layer cells, to miałem to poddawać pod wątpliwość?
      Dlatego nie czuję się winny i nikomu nie każę czy rekomenduję takiego czy innego modelu dysku. Poza tym Tyflopodcast nie jest jedynym i nie omylnym źródłem wiedzy.

  • welka11 pisze:

    Mam pytanie czy będzie kiedyś audycja na temat tajników pracy w radiu o tym jak powstaje audycja na żywo

  • Leszek pisze:

    Hmmm to nie chodzi o to, że ktoś się ośmieszył, źle przygotował się do audycji, ale o to, że naczyta się jeden z drugim w necie i opowiada pierdoły! A specyfikacje, oraz wiedza z zakresu elektroniki i ścisłej informatyki idą w las!
    Jeśli ktoś zna się na tyflosprzęcie to niechaj nie myśli, że wie wszystko, a w szczególności o dyskach, sprzęcie sieciowym itd! Zachęcam do zapraszania ekspertów do Państwa audycji, czyli ludzi, którzy zawodowo zajmują się daną tematyką.

  • Piotrek pisze:

    audycja się zacina, poskracane są zdania co jakiś czas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych